Volná pozice

Tester

Rozšiřujeme tým, přidej se k nám!

Hledáme šikovného testera alias lovce chyb do týmu TechFides pro dlouhodobou spolupráci. 🕵️‍♀️

Realizujeme zakázky pro klienty z celého světa. Mezi našimi klienty jsou také velcí hráči. Pracovat budeš nejen na webových aplikacích, které pak můžeš potkávat v běžném životě, ale také i na systémech, které běží v pozadí a jsou motorem dnešní ekonomiky.

Pracujeme v souladu s git workflow, na projektech máme zavedeno code review. Používáme nástroje pro kontrolu kvality kódu jako je lint. Projekty dockerizujeme a máme zavedeno CI/CD. Pracujeme v technologiích Node.js či .NET na backendu, React, Vue.js či Angular na frontendu a s cloudy AWS, GCP, Azure a Kubernetes.

Co od Tebe očekáváme?

Hledáme člověka, který nám pomůže držet kvalitu našich výstupů na světové úrovni. To mimo jiné znamená bez bugů. Budeš testovat a procházet webové aplikace dle zadání, budeš úzce spolupracovat s vývojáři, budeš vytvářet testovací scénáře a pracovat s nástrojem JIRA.

  • vzdělání IT směru nebo praxi či zkušenost s testováním aplikací

  • základní znalost HTML/CSS

  • analytické myšlení

  • základní znalost architektury webových aplikací, např. rozdíl frontend vs. backend

  • čtení UML

  • zkušenost s SQL či relačními databázemi

  • zkušenost s web services (REST)

  • zkušenost s JavaScriptem

Detailní info o této pozici

Náplň práce

Ruční testování
Psaní automatizovaných testů
Psaní testovacích scénářů
Dokumentace

Nástroje (SW)

Komunikace Slack
VCS Git, GitLab, GitHub
Ticketovací nástroj Jira
Test management tool XRAY
Dokumentace Confluence
IDE JetBrains, VS Code nebo dle preferencí
Operační systém Windows, macOS, Linux, dle preferencí
Automatizované testy Cypress.io

Vybavení

Monitory Dle potřeby
Klimatizace ANO
Klávesnice, myš, … Možnost výběru
Licence Dle potřeby

Líbí? Neváhej nám napsat, rádi tě poznáme!