{WAC} – 11-2021
Meetup brněnských vývojářů
Zveme Tě na jeden z největších českých meetupů v oblasti vývoje webových aplikací
Tuesday, 23. November 2021
18:00 – 21:00

Musíme to posunout

Situace kolem COVID-19 není příznivá, a tak musíme tuto událost posunout. Je nám to líto, ale jsme optimisté! Těšíme se, že se nám podaří toto relativně krátké období přečkat – uteče to nakonec rychle.

Mezitím přejeme pohodové home-office a především pevné zdraví,

Tým TechFides

Poznej brněnskou vývojářskou komunitu

{WAC} je večerem, kdy se sejdou vývojáři z Brna a okolí. Jedna z nejlepších akcí pro vývojářskou komunitu v tomto roce je připravena a proběhne v Sono Centru!

Těšit se můžeš na svižné odborné přednášky ze světa vývoje webových aplikací, diskuze, pivka a především na spoustu skvělých lidí. Přijď a potkej se se zajímavými lidmi z oboru, navaž nové kontakty, zjisti, na jakých projektech lidi pracují, a to v příjemném a neformálním prostředí.

Nachystali jsme tuto dávku zajímavých přednášek:

➡️ Decentralizované aplikace s využitím blockchainu

Narozdíl od aplikací, které mají backend a data uložené na centralizovaném serveru, decentralizované aplikace (DAPPS) využívají blockchain. Dozvíš se, jak si rozběhnout vlastní blockchain a vytvořit jednoduchou DAPPS aplikaci.

➡️ Webové aplikace i bez internetu

Offline-first aplikace, replikace dat a real-time kolaborativní editory. Je opravdu tak složité vyvinout vlastní Google Docs nebo Draw.io?

➡️ Čistá architektura

Aneb jak poskládat aplikaci tak, aby nevznikl jeden velký monolit, který se stane neudržovatelným.

Přijď se pobavit, podpořit brněnskou vývojářskou komunitu a potkat super lidi z jiných firem. 
Sdílej akci kolegům a známým, bude to jako vždy stát za to!

Vstup na akci je free, registrace však nutná, sál bohužel není nafukovací.

Těšíme se!

Něco víc o {WAC}

Je to už nějaký ten rok, kdy jsme si v TechFides řekli, že chceme dělat něco víc pro vývojářskou komunitu. Rozšířili jsme tedy koncept našich interních přednášek a tyto nasdíleli veřejnosti. Začali jsme malými srazy a dnes na našich meetupech hostíme ročně stovky vývojářů pod značkou {WAC}.

Náš tým není velký, ale o to víc je vývoj a vzdělávání naše srdeční záležitost. Jestli Tě zajímá, jak probíhá vzdělávání vývojářů v našem týmu, můžeš si více přečíst tady.

{WAC} však není jen o přednáškách, ale především o komunitě, dobré zábavě a přátelích. Na jednom místě se sejde hromada lidí, které spojuje nadšení pro vývoj. Poznáš spoustu skvělých lidí z oboru a kdo ví, třeba i budoucí nové kolegy.

Přijď se podívat
Tuesday, 23. November 2021
18:00 – 21:00

Na akci bude otevřen bar, v SONO neakceptují karty, doporučujeme hotovost s sebou. Z akce vytvoříme krátké video a budou i nějaké fotky, vše pak bude k dispozici na facebookových stránkách TechFides. Doporučujeme přijít 10 minut před zahájením akce, každopádně nějaké organizační tipy pošleme před akcí do emailu.

Protože jsme jako organizátoři vývojáři, je tato událost určena vyloženě pro odbornou veřejnost.

Byl(a) jsi na předchozích akcích? Dej nám vědět, jak se Ti akce líbila, na FB profil TechFides nebo na email níže.

V případě jakýchkoliv dotazů najdeš níže kontakty, neváhej se doptat.

Opatření v době covidové

Akce proběhne v souladu s hygienickými doporučeními a na místě budou k dispozici bezplatné antigenní samotesty. V případě změn budeme všechny přihlášené účastníky informovat.

Dotazy
Neváhej se ptát na cokoliv je potřeba.
Budeme také rádi za zpětnou vazbu.