Staň se součástí týmu TechFides

Aktuální volné pozice

QA TeamLeader

Jsi zkušený QA profesionál, který se nezalekne žádné výzvy? Máš chuť nastavovat procesy a vést menší tým, přitom se však stále podílet i na samotném testování? Hledáme QA inženýra s ambicí rozvíjet QA oddělení v TechFides, který zkoordinuje práci našich testerů s vývojovými týmy a bude udržovat vysoký standart kvality našeho softwaru.

Detail

Kdo jsme?

Pro naše klienty realizujeme kompletně IT projekty. Stavíme rozsáhlejší webové aplikace v nejrůznějších oborech, jako například zdravotnictví nebo online hry. Občas si střihneme také vývoj mobilních aplikací.

Kdo jsme

S čím se setkáš na našich projektech?

Mezi našimi klienty jsou startupy i velcí hráči. Pracovat budeš nejen na webových aplikacích, které pak můžeš potkávat v bězném životě, ale také i na systémech, které běží v pozadí a jsou motorem dnešní ekonomiky.

Rozsah aplikací

U nás děláme větší webové aplikace, žádné weby.

Code-Review

Každý projekt má vždy Code-Review.

Lintery a Testy

Projekty bez linteru a automatizovaných testů si neumíme představit.

TechStack

Frontend - Angular, React, Vue
Backend - .NET, Node.js, PHP

CI/CD

Naše projekty jsou plně automatizované do pipelines.

Aktuální technologie

Technologie, které používáme jsou aktuální a podporované verze.

Naše hodnoty

Jsme tým
Jsme tým

Společně budujeme dlouhodobé vztahy. Jsme jeden tým, můžeme se na sebe navzájem spolehnout a navzájem se také podporujeme. Stojíme si za kvalitou své práce i práce ostatních členů týmu.

Jsme tým
Žijeme technologiemi

Vývoj software nás baví. Máme touhu se neustále vzdělávat a objevovat nové technologie, postupy a inovace. Nabyté poznatky sdílíme do týmu, inspirujeme se navzájem a přispíváme vývojářské komunitě.

Rozum má přednost

Přemýšlíme o práci a jejím významu pro klienta a svět. Jsme otevření názorům každého a stejně tak každý hlas v týmu má svou váhu. Nebojíme se komunikovat vlastní myšlenku, každý má sílu změnit okolí k lepšímu.

Jsme profesionálové

Vždy jednáme a konáme tak, aby náš tým, naše činy a naše práce byla příkladem pro ostatní. Jsme profesionálové s chladnou hlavou a planoucím srdcem. Každý z nás rozumí tomu, co dělá. Co slíbíme, to splníme.

Jdeme vpřed

Dbáme na to, abychom se posouvali a rostli jako jednotlivci a také jako celý tým. Tvoříme přidanou hodnotu, na kterou můžeme být hrdí. Děláme vždy o krok navíc, abychom dokázali předčít očekávání.

Články

TechFides Tech Stack

V TechFides se zaměřujeme na zakázkový vývoj webových aplikací na míru. K tomuto účelu používáme širokou škálu nejmodernějších technologií a nástrojů. Díky nim můžeme zajistit, že naše aplikace jsou rychlé, spolehlivé a snadno rozšiřitelné. Níže představujeme náš aktuální technologický stack.

Přečíst