Staň se součástí týmu TechFides

Aktuální volné pozice

Analytik/čka vývoje software

TechFides rozšiřuje tým IT specialistů. Jsme brněnská vývojářská společnost - rosteme, a Ty můžeš růst s námi!

Detail

Kdo jsme?

Pro naše klienty realizujeme kompletně IT projekty. Stavíme rozsáhlejší webové aplikace v nejrůznějších oborech, například z oblastí fintechu, fulfillmentu či herního průmyslu. Občas si střihneme také vývoj mobilních aplikací.

Kdo jsme

S čím se setkáš na našich projektech?

Mezi našimi klienty jsou startupy i velcí hráči. Pracovat budeš nejen na webových aplikacích, které pak můžeš potkávat v běžném životě, ale také i na systémech, které běží v pozadí a jsou motorem dnešní ekonomiky.

Rozsah aplikací

U nás děláme větší webové aplikace, žádné weby.

Code-Review

Každý projekt má vždy Code-Review.

Lintery a Testy

Projekty bez linteru a automatizovaných testů si neumíme představit.

TechStack

Frontend - Angular, React, Vue
Backend - .NET, Node.js

CI/CD

Naše projekty jsou plně automatizované do pipelines.

Aktuální technologie

Používáme pouze aktuální a podporované verze technologií.

Naše hodnoty

Jsme tým

Společně budujeme dlouhodobé vztahy. Jsme jeden tým, můžeme se na sebe navzájem spolehnout a navzájem se také podporujeme. Stojíme si za kvalitou své práce i práce ostatních členů týmu.

Jsme tým
Žijeme technologiemi

Vývoj software nás baví. Máme touhu se neustále vzdělávat a objevovat nové technologie, postupy a inovace. Nabyté poznatky sdílíme do týmu, inspirujeme se navzájem a přispíváme vývojářské komunitě.

Rozum má přednost

Přemýšlíme o práci a jejím významu pro klienta a svět. Jsme otevření názorům každého a stejně tak každý hlas v týmu má svou váhu. Nebojíme se komunikovat vlastní myšlenku, každý má sílu změnit okolí k lepšímu.

Jsme profesionálové

Vždy jednáme a konáme tak, aby náš tým, naše činy a naše práce byla příkladem pro ostatní. Jsme profesionálové s chladnou hlavou a planoucím srdcem. Každý z nás rozumí tomu, co dělá. Co slíbíme, to splníme.

Jdeme vpřed

Dbáme na to, abychom se posouvali a rostli jako jednotlivci a také jako celý tým. Tvoříme přidanou hodnotu, na kterou můžeme být hrdí. Děláme vždy o krok navíc, abychom dokázali předčít očekávání.

Články

Proč je TechFides tím správným místem pro vývojáře

Hledáš přehledné shrnutí všech důvodů, proč se přidat do TechFides týmu? Čekají na tebe zajímavé technologie, rozvoj, se kterým ti aktivně pomůžeme, i přímý přístup k vedení. Chceš se dozvědět víc?

Přečíst