Rok 2022 v TechFides

Pomalu končíme první kvartál roku 2023 a s chutí k růstu a neustálému zlepšování se ohlížíme i za rokem 2022, abychom měli jasno v tom, co jsme zvládli, kam chceme směřovat a jaké cesty k našim cílům povedou.

 

Jak tedy vlastně v TechFides vypadal rok 2022? 

🙋‍♂️ Uplynulý rok nám přinesl spoustu změn. Jednou z těch největších byly přírůstky do našeho TF týmu, který se částečně obměnil a přivítali jsme u nás 13 nových kolegů. Máme teď mezi sebou další nové frontenďáky, backenďáky, analytiky, projekťáky, HR i Back Office posily. Náš tým jsme posíli celkem dvanácti teambuildingy a mohli jsme tak v plné síle vlítnout do nových projektů. Těch jsme v minulém roce zvládli dokončit 12. O některých z nich si můžeš přečíst v našem dalším článku Na čem pracujeme


🚀 Pracovali jsme samozřejmě i na vylepšování prostředí pro náš tým. V rámci vývoje jsme zavedli DevLeLe (Developer Lessons Learned) meetingy, kde spolu naši vývojáři sdílí zajímavé zkušenosti nebo tipy, které jsou užitečné jak pro ně samotné, tak pro klienty. Pro celý TF tým jsme taky připravili nové benefity, jako jsou kurzy angličtiny, soft skills nebo tréninky prezentačních dovedností. Zamýšleli jsme se i nad klíčovými prvky, jako je odborný rozvoj našich členů. Od minulého roku tedy máme v TF možnost věnovat deset procent pracovní doby individuálnímu vzdělávání. 


💡 Ani jako firma jsme se v předávání know-how nezastavili. Uspořádali jsme další úspěšný ročník vývojářské konference {WAC}, kde měli brněnští vývojáři možnost poslechu zajímavých přednášek a networkingu. V budování developerské komunity pokračujeme i v letošním roce a srdečně vás zveme na {WAC}2023, který se uskuteční 20.4. Registrovat se můžete zde


👌 A jak naše počínání hodnotí náš CEO Matouš Kutypa? Prozradil nám, že nejvíce pyšný je na náš skvělý tým a do budoucna očekává, že se nám podaří naplnit naše stanovené ambiciózní cíle.

 

Zaujal tě náš tým?

Rádi se s tebou osobně a nezávazně setkáme, napiš nám – pošli nám, co umíš a co bys rád/a u nás dělal/a na email chcidotymu@techfides.cz

Další info o TechFides se dočteš třeba v rozhovoru s našimi zakladateli Vaškem a Matoušem. Nebo se rovnou podívej na otevřené pozice a napiš nám, rádi tě poznáme.