Cover photo - TechFides Tech Stack

TechFides Tech Stack

V TechFides se zaměřujeme na zakázkový vývoj webových aplikací na míru. K tomuto účelu používáme širokou škálu nejmodernějších technologií a nástrojů. Díky nim můžeme zajistit, že naše aplikace jsou rychlé, spolehlivé a snadno rozšiřitelné. Níže představujeme náš aktuální technologický stack.

Cover photo - Checklist: Audit projektu

Checklist: Audit projektu

Při práci na projektu se tým často zaměří hlavně na splnění zadání a rozchození veškeré funkcionality. Může se proto při vývoji snadno stát, že se zapomene na nějaký detail, který pak může “podkopat“ celý projekt, snížit tak kvalitu naší odvedené práce a někdy i znemožnit odevzdání projektu klientovi.

Cover photo - Zvyšování kvalifikace

Zvyšování kvalifikace

Dbáme na to, abychom se pořád posouvali dál a byli lepší a lepší. K tomu jsme vytvořili systém interních zkoušek a zvyšování kvalifikací vývojářů. Podívej se na přehled toho, v čem se u nás vzděláváme!!

Cover photo - Na čem pracujeme

Na čem pracujeme

Zajímá tě, na jakých projektech u nás můžeš pracovat? Tady najdeš konkrétní projekty, které jsme v posledním roce úspěšně dotáhli do konce - včetně techstacku, který jsme pro daný projekt využili.

Cover photo - Rok 2022 v TechFides

Rok 2022 v TechFides

Na čem jsme zamakali v uplynulém roce a co nás čeká v roce 2023? Dozvíš se novinky, kterými jsme zase o kus vylepšili naše prostředí, i čím jsme znovu přispěli brněnské vývojářské komunitě. V TechFides se zkrátka nikdy nenudíme!

Cover photo - Developer Experience

Developer Experience

Proč se zaměřujeme na spokojenost našich vývojářů a jak tuto metriku vyhodnocujeme? Každý měsíc se vývojářů ptáme nejen na dojmy z jejich aktuálního projektu, zajímá nás i jejich spokojenost s pracovním prostředím či s komunikací v rámci našeho týmu. Protože spokojený vývojář = skvěle odvedená práce. 💙

Cover photo - Proč je TechFides tím správným místem pro vývojáře

Proč je TechFides tím správným místem pro vývojáře

Hledáš přehledné shrnutí všech důvodů, proč se přidat do TechFides týmu? Čekají na tebe zajímavé technologie, rozvoj, se kterým ti aktivně pomůžeme, i přímý přístup k vedení. Chceš se dozvědět víc?

Cover photo - Vývojářům zvyšujeme odměny aktivně

Vývojářům zvyšujeme odměny aktivně

Chceš zjistit, jak můžeš v TechFides ovlivnit výši své odměny? Prozradíme, že jádrem pudla jsou u nás rozvojové plány - tak, aby každý vývojář přesně věděl, co ho posune k vyššímu ohodnocení.

Cover photo - Vzdělávání vývojářů v rámci pracovní doby? Rozhodně!

Vzdělávání vývojářů v rámci pracovní doby? Rozhodně!

Představujeme náš systém vzdělávání, který dokáže k seberozvoji motivovat nejen juniory, ale i zkušené matadory v oboru. Hledáš místo, kde se budeš moct rozvíjet i v rámci pracovní doby? To jsi u nás správně!

Cover photo - Vize a dlouhodobé cíle TechFides

Vize a dlouhodobé cíle TechFides

Jaké jsou naše vize a hodnoty, kterými se řídí celý náš tým? To ti prozradí zakladatelé Maty a Vašek, kteří tvoří firemní kulturu založenou na vzájemné důvěře a otevřenosti. U nás se nemusíš bát říct vlastní názor, ani požádat o radu.

Cover photo - Rozhovor s Václavem Mičulkou, CTO & Co-founder TechFides

Rozhovor s Václavem Mičulkou, CTO & Co-founder TechFides

Co obnáší pozice vedoucího vývoje v TechFides a co se od založení společnosti změnilo? S CTO společnosti Vaškem jsme si povídali i o tom, čemu se věnuje ve volném čase, a co je jeho hnacím motorem.

Zaujal tě náš tým?

Tým TechFides má jasné vize a cíle. Přidej se k nám a buď u toho, jak rosteme. Vytvoř společně s námi prostředí, kde se ti bude dobře pracovat.

Další info o TechFides se dočteš třeba v rozhovoru s našimi zakladateli Matoušem a Vaškem. Nebo se rovnou podívej na otevřené pozice a napiš nám, rádi tě poznáme.