Jak probíhá náborový proces v TechFides?

1

Zaujali jsme Tě?
Dej nám o sobě vědět!

Zaujali jsme Tě v inzerátu, na sociálních sítích nebo třeba na webu a máš pocit, že je TechFides to pravé místo pro Tebe? To je skvělá zpráva! Ozvi se nám přes tlačítko “zanechat kontakt” nebo nám rovnou napiš na chcidotymu@techfides.cz. Pověz nám něco o sobě, rádi se s Tebou poznáme. Ke zprávě můžeš přiložit i CV nebo odkaz na LinkedIn profil.

2

Jsi to právě Ty, koho hledáme?
Pojďme si zavolat!

Náš HR tým Ti na zprávu rychle odpoví. Pokud máme pocit, že by naše spolupráce mohla fungovat, domluvíme se na telefonátu. Při něm se společně pobavíme o vzájemných očekáváních, představách a potřebách. Rádi zodpovíme všechny otázky a vyslechneme si všechno, co máš na srdci.

3

Ladí Tvé představy s našimi?

Mají naše představy podobné obrysy? Skvěle! V takovém případě Tě moc rádi uvidíme osobně u nás v TechFides. Představíme Ti fungování společnosti a probereme podrobnosti případné spolupráce. Nebude chybět ani setkání s některým z našich TechLeadů a lehké otestování Tvých zkušeností.

4

Bylo naše setkání na jedničku?

Proběhlo vše hladce? V tom případě se můžeš těšit na ještě jednu návštěvu našeho kanclu a to při setkání s naším CTO Vaškem nebo TeamLeadem Štefanem, kteří s Tebou proberou všechny detaily.

5

Následuje možná nabídka ke spolupráci.

Pokud budeš úspěšný/á, Tvá cesta vede k nabídce spolupráce.
Po jejím přijetí už jsi jedním/jednou z nás a začíná další jízda - onboarding. Jestli Tě zajímá, co všechno jsme si pro Tebe připravili, mrkni sem!

Líbí? Neváhej nám napsat, rádi tě poznáme!