Náš Onboarding

Průběh výběrka do TechFides už znáš. Co se bude dít po tom, co si plácneme? Máme toho pro tebe připraveno spoustu, tak se na to pojďme společně podívat.

Podpis dokumentu

Jako první se spolu sejdeme u nás v kanceláři, kde nás bude čekat pár formalit, jako např. podpis smlouvy. Na její prostudování ti dáme dostatek času a zodpovíme případné otázky.

Společná akce

Poté nás budou čekat zábavnější věci, jako např. tvůj první teambuilding s naším týmem. Tyto různorodé akce pořádáme každý měsíc, takže se určitě máš na co těšit.

Seznámení s týmem

První den tě důkladně provedeme po kancelářích a všechno ti ukážeme. Seznámíš se taky se zbytkem našeho skvělého týmu.

Plán prvního dne

Brzy poté nadejde čas i na pracovní záležitosti. Vše potřebné k tvé práci, spolu s malým balíčkem na uvítanou ti předem nachystáme a seznámíme tě s aktivitami, které tě budou v nejbližších dnech čekat.

Pokec s vedením a lídry oddělení

V kalendáři se ti určitě objeví i okýnko na pokec s vedením a s lídry oddělení, kteří ti představí, jak TechFides funguje.

Společný oběd

Během tvých prvních dní v TechFides si s tebou taky rádi zajdeme na společný oběd a popovídáme si.

Zpětná vazba

V průběhu zkušební doby ti budeme vždy k dispozici a s každou otázkou nebo případným problémem rádi poradíme. Na konci zkušebky ti pak nezapomeneme dát zpětnou vazbu a budeme moc rádi, když i ty zhodnotíš svoje působení v TechFides.

Chystání svačinek

Součástí onboardingu je i odpoledne strávené s HR a výpomoc s chystáním svačinek, kdy se budeš podílet na přípravě nějaké dobroty pro celý tým. Zároveň se při tom seznámíš s kanclem a zjistíš, kde sedí tví kolegové.

Buddy systém

Po celou dobu tvé adaptace u nás ti bude k ruce náš buddy. Bude to tvůj parťák, průvodce a patron, na kterého se vždy a se vším můžeš obrátit.

Rozvojové cíle

I po zkušebce se ti pořád budeme usilovně věnovat. Můžeš se těšit třeba na plánování a plnění rozvojových cílů, které si sám stanovíš.

Vyhodnocení spolupráce

Naši vzájemnou spolupráci budeme společně vyhodnocovat a posouvat vpřed.