Náš Onboarding

Průběh výběrka do TechFides už znáš. Co se bude dít po tom, co si plácneme? Máme toho pro Tebe připraveno spoustu, tak se na to pojďme společně podívat.

Podpis dokumentů

Jako první se spolu ještě před nástupem sejdeme u nás v kanceláři, kde nás bude čekat pár formalit jako například podpis smlouvy. Na její prostudování Ti dáme dostatek času a zodpovíme případné otázky.

Společná akce

Když budeš chtít, můžeš se s námi účastnit teambuildingu s týmem ještě před nástupem. Akce pořádáme každý měsíc a vždy je na co se těšit.

Seznámení s týmem

První den Tě důkladně provedeme po kancelářích a všechno Ti ukážeme. Seznámíš se taky se zbytkem našeho skvělého týmu.

Plán prvního dne

Brzy poté nadejde čas i na pracovní záležitosti. Vše potřebné k Tvé práci Ti předem nachystáme a seznámíme Tě s aktivitami, které Tě budou v nejbližších dnech čekat.

Představení firmy

Během začátků v TechFides Ti představíme, jaké používáme nástroje, kde co najdeš a na koho se obrátit. V kalendáři se Ti určitě objeví i okýnko na pokec s někým z vedení.

Společný oběd

Během Tvých prvních dní v TechFides si s Tebou taky rádi zajdeme na společný oběd a popovídáme si.

Zpětná vazba

V průběhu zkušební doby Ti budeme vždy k dispozici a rádi Ti poradíme s případnými nejasnostmi. Na konci zkušebky Ti pak nezapomeneme dát zpětnou vazbu a budeme moc rádi, když i Ty zhodnotíš svoje působení v TechFides.

Představení benefitů

Brzy po nástupu si popovídáme také o benefitech, které na Tebe v TechFides čekají. Kromě odpoledních svačinek s týmem a informačně nabitým pizza dayem se můžeš těšit také na další benefity, o kterých více píšeme v článku o tom, proč je TechFides to správné místo pro vývojáře.

Mentoring na míru

Po celou dobu Tvé adaptace u nás Ti bude k ruce mentorující TechLead. Bude to tvůj parťák a průvodce, na kterého se můžeš vždy a se vším obrátit.

Rozvojové cíle

I po zkušebce se Ti pořád budeme usilovně věnovat. Můžeš se těšit třeba na plánování a plnění rozvojových cílů, které si sám stanovíš se svým vedoucím.

Vyhodnocení spolupráce

Naši vzájemnou spolupráci budeme společně vyhodnocovat a posouvat vpřed. Více informací o možnosti osobního a kariérního růstu u nás v TechFides se dočteš v článcích o zvyšování kvalifikace a o zvyšování odměny.

Líbí? Neváhej nám napsat, rádi tě poznáme!