Přednášky

Členové našeho týmu se rádi učí novým věcem a jsou hladoví po každé nové technologii. Vzdělávají nejen sami sebe, své nově nabyté vědomosti předávají i ostatním kolegům. Jedná se o dvacetiminutový formát, ve kterém je prostor i pro dotazy a diskuzi. Pro ty, kteří chtějí posouvat své soft skills na vyšší úroveň, zajišťujeme školení prezentačních dovedností.

22. září 2022

Best practices pro logování

Nedílná součást aplikací jsou kvalitní logy. Dozvíme se, jak na ně.

17. srpna 2022

SVG + Anime.js

SVG from zero to hero. Dále se podíváme na možností animace pomocí CSS, včetně pokročilejších technik s využitím knihovny Anime.js

12. srpna 2022

AdminJS

Jednoduchý admin panel, který podporuje moderní frameworky a ORMS/ODMS.

6. července 2022

Novinky v CSS

Přehled novinek v CSS a jejich podpora prohlížečů, PostCSS a frameworky.

15. června 2022

Top Testing Practices

Tipy k tomu, jak dělat po všech stránkách lepší testy.

25. května 2022

RabbitMQ

Jak vypadá a co nám přináší jedna z nejznámějších implementací frontových systémů? Co je Exchage? Tohle a mnoho dalšího se dozvíte na RabbitMQ přednášce.

30. března 2022

Kafka

Streamování událostí pro každého. Ukládání a zpracování logů všech druhů, MQTT a další zvládne Kafka.

3. března 2022

Grafové databáze

Na téma “relační databáze” jsme toho slyšeli už spoustu. Pojďme se tedy podívat na ne tak úplně tradiční grafové databáze a jakým způsobem s nimi tvořit aplikace.

17. listopadu 2021

Tvorba decentralizovaných aplikací s využitím blockchainu

Na rozdíl od obyčejných aplikací, které mají backend a data uložené na centralizovaném serveru, decentralizované aplikace (DAPPS) využívají blockchain. Přednášce se dozvíš, jak si rozběhnout svůj vlastní blockchain a vytvořit jednoduchou aplikaci.

3. listopadu 2021

Postman

Přednáška o základech Postmana, jeho efektivního využití, napojení na swagger, autentizace apod.

Zaujal tě náš tým?

Tým TechFides má jasné vize a cíle. Přidej se k nám a buď u toho, jak rosteme. Vytvoř společně s námi prostředí, kde se Ti bude dobře pracovat.

Další info o TechFides se dočteš třeba v rozhovoru s našimi zakladateli. Nebo se rovnou podívej na otevřené pozice a napiš nám, rádi Tě poznáme.