Proč je TechFides tím správným místem pro vývojáře 💝

Posun vpřed ⏩

Pro naše lidi máme připravenou spoustu klasických benefitů – fotbálek, playstation, plná kuchyňka, svačiny, snídaně, ovoce, sladkosti, výběr nealka, výuka angličtiny, firemní akce a tak dál. To ale není to nejdůležitější, chtěli bychom zde představit pro nás mnohem podstatnější důvody, proč pracovat právě v týmu TechFides.

Zcela zásadním je pro nás vést vpřed členy týmu. Je to oblast, do které vkládáme to největší úsilí. Budeš v prostředí, kde pokud budeš chtít, budeš růst. Pro aktivní vývojáře máme připraveno mnoho příležitostí, jak se posunout. Vývojáře posunujeme v zásadě ve dvou směrech – soft skills a hard skills.

Posilování hard skills  🏋️‍♀️

Úplným základem je hrazení kurzů na Udemy.com. Samozřejmostí je možnost objednat si jakoukoliv související literaturu. Podporujeme také účast na konferencích či hradíme certifikace, jakými jsou například certifikace AWS.

Máme vlastní program vzdělávání. Vybrali jsme témata jako jsou Čistý kód, Návrhové vzory či Návrh API a postavili zkoušky. Náš program vzdělávání má za cíl rozšířit právě ty vědomosti vývojáře, které jsou pak užitečné v praxi. Uchazeč si vybere téma, dostane literaturu, určí si termín zkoušky, a když úspěšně absolvuje, je automaticky a trvale navýšena mzda vývojáře.

Obvykle každou druhou středu máme odbornou technickou přednášku. Jedná se o dvaceti minutový formát, kdy je představena nějaká technologie, řešení problému z oblasti vývoje apod. Pro posluchače je to pak skvělá platforma pro budování rozhledu. Pár nahraných přednášek najdeš také tady na tomto webu.

Posilování soft skills  
Z naší zkušenosti dobrého vývojáře nedělá pouze jeho programátorská vyspělost. Vždy říkáme, že umíme vést začátečníky, pojďme se ale blíže podívat na to, jak vedeme vývojáře, kteří jsou již programátorsky vyspělí.

Soustředíme se na to, aby se vývojář naučil vědění nejen přijímat, ale také dávat.

Uvedeme příklad našeho trainee programu. Občas se setkáme se začínajícími vývojáři, kteří už pracovali na menších aplikacích a rádi by pronikli do světa aplikací rozsáhlejších. Vytvořili jsme proto trainee program, v rámci kterého si projde začínající vývojář všechny důležité a zásadní prvky vývoje. Na průběh trainee programu dohlíží náš CTO a zároveň začínajícího vývojáře vede mentorující vývojář z našeho týmu. Mentorující vývojář si tedy v praxi vyzkouší vést a předávat zkušenosti tak, aby mohl příště vést třeba i svůj tým.

Interested in our team?

We would be happy to meet you personally and without obligation, write to us - send us what you can do and what you would like to do with us by email chcidotymu@techfides.cz

You can read more about TechFides in an interview with our founders Vašek a Matouš. Or you might as well take a look at open positions and drop us a line, we'd love to meet you.