Zvyšování kvalifikace

Nezakrníme! 🧠

Pracujeme na čím dál větších projektech a se složitějšími technologiemi. Praxe se nám dostane mnoho, ale je nutné abychom si posouvali kontinuálně také teoretické znalosti. Protože pracujeme s moderními technologiemi, tak i do budoucna nebudou školící agentury v česku nabízet schopné školení, které by nám vyhovovalo a které by nás patřičně posunulo.

Posouvat se ale potřebujeme, musíme a budeme. Zavedli jsme tedy model vlastních školení formou pozitivní motivace, kdy TF dává odměny a finančně podporuje prohloubení znalostí.

 

Interní školení 🎤 

Technické přednášky už se u nás staly milou tradicí. Nejen techničtí lídři na projektech si mohou připravit prezentaci o technologických problémech, zajímavostech a tématech. Svoje znalosti pak předávají celému týmu v rámci času vyhrazeného právě pro interní školení, které míváme v TechFides 1x za dva týdny. Čas potřebný na přípravu prezentace TF hradí, stejně tak, jako čas strávený poslechem přednášky. 

Ti nejodvážnější borci si pak podobnou přednášku můžou střihnout také na našem každoročním vývojářském meetupu.

 

Interní zkoušky ✏️

Vytvořili jsme vlastní systém interních zkoušek, který neustále rozvíjíme a zdokonalujeme. Zkoušky nejsou povinné, ale přinášejí super benefity, které zkrátka stojí za to. Pokud totiž vývojář úspěšně složí některou ze zkoušek, automaticky se mu zvýší měsíční odměny, dále ho čeká nálož XP v naší interní The Game a samozřejmě jeho úspěch vystavíme na odiv na naší nástěnce Masters of Technologies. Zkoušky mají různá témata a jsou rozdílně složité, je možnost si vybrat takovou, která právě odpovídá úrovni programtátora. Ke studiu na zkoušku našim vývojářům poskytujeme potřebné materiály, samozřejmě dostatek času a navíc mají možnost studiu věnovat 10 % ze své pracovní doby. Pokud se stane, že by se zkoušku někomu nepovedlo složit napoprvé, nevadí. Každou z nich je možné opakovat. Repertoár zkoušek máme pořádně široký a vždycky když má někdo zájem o novou oblast, neváháme ji přidat na seznam.

Pro představu vám rádi ukážeme, jaké zkoušky máme aktuálně k dispozici:

  • Zkouška z navrhování API
  • Zkouška z čistého kódu
  • Zkouška z návrhových vzorů
  • Zkouška z pokročilého CSS / Advanced CSS
  • Zkouška React
  • Zkouška DevOps / linux
  • Zkouška z pokročilého Git / Advanced Git
  • Zkouška Flutter

 

Externí zkoušky 📚

Kromě našich vlastních zkoušek podporujeme i externí vzdělávání. Pro vývojáře proto všem se zájmem o rozvoj neváháme uhradit externí certifikaci, materiály pro studium a k úspěšnému ukončení přidáme ještě kopec odměn. Stejně jako u složení interní zkoušky zvýšíme absolventovi měsíční odměny, zahrneme ho XPčky v The Game a navíc pak od TF dostane budget na služební vybavení a k tomu všemu i jednorázovou odměnu! 

 

Pokud tě vzděláváni u nás zaujalo a chceš se dozvědět víc, napiš nám na e-mail chcidotymu@techfides.cz! Ozveme se ti rychlostí blesku! ⚡

Interested in our team?

We would be happy to meet you personally and without obligation, write to us - send us what you can do and what you would like to do with us by email chcidotymu@techfides.cz

You can read more about TechFides in an interview with our founders Vašek a Matouš. Or you might as well take a look at open positions and drop us a line, we'd love to meet you.