Podpis dokumentu

Jako první se spolu sejdeme u nás v kanceláři, kde nás bude čekat pár formalit, jako např. podpis smlouvy. Na její prostudování ti dáme dostatek času a zodpovíme případné otázky.

Společná akce

Poté nás budou čekat zábavnější věci, jako např. tvůj první teambuilding s naším týmem. Tyto různorodé akce pořádáme každý měsíc, takže se určitě máš na co těšit.

Seznámení s týmem

První den tě důkladně provedeme po kancelářích a všechno ti ukážeme. Seznámíš se taky se zbytkem našeho skvělého týmu.

Plán prvního dne

Brzy poté nadejde čas i na pracovní záležitosti. Vše potřebné k tvé práci, spolu s malým balíčkem na uvítanou ti předem nachystáme a seznámíme tě s aktivitami, které tě budou v nejbližších dnech čekat.

Pokec s vedením a lídry oddělení

V kalendáři se ti určitě objeví i okýnko na pokec s vedením a s lídry oddělení, kteří ti představí, jak TechFides funguje.

Společný oběd

Během tvých prvních dní v TechFides si s tebou taky rádi zajdeme na společný oběd a popovídáme si.

Zpětná vazba

V průběhu zkušební doby ti budeme vždy k dispozici a s každou otázkou nebo případným problémem rádi poradíme. Na konci zkušebky ti pak nezapomeneme dát zpětnou vazbu a budeme moc rádi, když i ty zhodnotíš svoje působení v TechFides.

Chystání svačinek

Součástí onboardingu je i odpoledne strávené s HR a výpomoc s chystáním svačinek, kdy se budeš podílet na přípravě nějaké dobroty pro celý tým. Zároveň se při tom seznámíš s kanclem a zjistíš, kde sedí tví kolegové.

Buddy systém

Po celou dobu tvé adaptace u nás ti bude k ruce náš buddy. Bude to tvůj parťák, průvodce a patron, na kterého se vždy a se vším můžeš obrátit.

Rozvojové cíle

I po zkušebce se ti pořád budeme usilovně věnovat. Můžeš se těšit třeba na plánování a plnění rozvojových cílů, které si sám stanovíš.

Vyhodnocení spolupráce

Naši vzájemnou spolupráci budeme společně vyhodnocovat a posouvat vpřed.