Jak probíhá výběrko v TechFides?

1

Zaujali jsme tě?
Dej nám o sobě vědět!

Zaujali jsme tě v inzerátu, na sociálních sítích nebo třeba na webu a máš pocit, že je TechFides to pravé místo pro tebe? To je skvělá zpráva! Tak nám o sobě dej hned vědět! Ozvi se nám přes tlačítko “zanechat kontakt” nebo nám rovnou napiš na chcidotymu@techfides.cz. Když ke zprávě přiložíš i CV nebo odkaz na LinkedIn profil, budeme nadšení!

2

Jsi to právě ty, koho hledáme?
Pojďme si zavolat!

Náš HR tým je na tebe připraven a na zprávu ti odpoví rychlostí blesku. Pokud máme pocit, že by naše spolupráce mohla klapat, domluvíme se na telefonátu. Při něm se společně pobavíme o vzájemných očekáváních, představách a potřebách. Rádi zodpovíme všechny otázky a vyslechneme si všechno, co máš na srdci.

3

Ladí tvé představy s našimi?

Mají naše představy podobné obrysy? Skvěle! V takovém případě tě moc rádi uvidíme osobně u nás v TechFides. Představíme ti fungování společnosti a probereme podrobnosti případné spolupráce. Nebude chybět ani setkání s některým z našich techleadů a lehké otestování tvých zkušeností.

4

Bylo naše setkání na jedničku?

Proběhlo vše hladce? V tom případě se můžeš těšit na ještě jednu návštěvu našeho kanclu a to při setkání s naším CTO Vaškem, který s tebou probere všechny detaily.

5

Následuje nabídka ke spolupráci.

Pokud budeš úspěšný/á, nemůže tvá cesta skončit jinak než nabídkou spolupráce.
Po jejím přijetí už jsi jedním/jednou z nás a začíná další jízda - onboarding. Jestli tě zajímá, co všechno jsme si pro tebe připravili, mrkni sem!