Cover photo - Proč je TechFides tím správným místem pro vývojáře

Proč je TechFides tím správným místem pro vývojáře

Hledáš přehledné shrnutí všech důvodů, proč se přidat do TechFides týmu? Čekají na tebe zajímavé technologie, rozvoj, se kterým ti aktivně pomůžeme, i přímý přístup k vedení. Chceš se dozvědět víc?

Cover photo - Zvyšování kvalifikace a vzdělávání vývojářů v rámci pracovní doby? Rozhodně!

Zvyšování kvalifikace a vzdělávání vývojářů v rámci pracovní doby? Rozhodně!

Dbáme na to, abychom se pořád posouvali dál a byli lepší a lepší. K tomu jsme vytvořili systém interních zkoušek a zvyšování kvalifikací vývojářů. Podívej se na přehled toho, v čem se u nás vzděláváme!!

Cover photo - TechFides Tech Stack

TechFides Tech Stack

V TechFides se zaměřujeme na zakázkový vývoj webových aplikací na míru. K tomuto účelu používáme širokou škálu nejmodernějších technologií a nástrojů. Díky nim můžeme zajistit, že naše aplikace jsou rychlé, spolehlivé a snadno rozšiřitelné. Níže představujeme náš aktuální technologický stack.

Cover photo - Na jakých projektech v TechFides pracujeme

Na jakých projektech v TechFides pracujeme

Zajímá tě, na jakých konkrétních projektech u nás můžeš pracovat? V článku zmiňujeme naše nejúspěšnější projekty, které jsme dotáhli do konce - dočteš se o všem, včetně techstacku, který jsme pro daný projekt využili.

Cover photo - Developer Experience

Developer Experience

Proč se zaměřujeme na spokojenost našich vývojářů a jak tuto metriku vyhodnocujeme? Každý měsíc se vývojářů ptáme nejen na dojmy z jejich aktuálního projektu, zajímá nás i jejich spokojenost s pracovním prostředím či s komunikací v rámci našeho týmu. Protože spokojený vývojář = skvěle odvedená práce. 💙

Cover photo - Vývojářům zvyšujeme odměny aktivně

Vývojářům zvyšujeme odměny aktivně

Chceš zjistit, jak můžeš v TechFides ovlivnit výši své odměny? Prozradíme, že jádrem pudla jsou u nás rozvojové plány - tak, aby každý vývojář přesně věděl, co ho posune k vyššímu ohodnocení.

Cover photo - Rozhovor s Václavem Mičulkou, CTO & Co-founderem TechFides

Rozhovor s Václavem Mičulkou, CTO & Co-founderem TechFides

Co obnáší pozice vedoucího vývoje v TechFides a co se od založení společnosti změnilo? S CTO společnosti Vaškem jsme si povídali i o tom, čemu se věnuje ve volném čase, a co je jeho hnacím motorem.

Cover photo - Rozhovor s Matoušem Kutypou, CEO & Co-founderem TechFides

Rozhovor s Matoušem Kutypou, CEO & Co-founderem TechFides

Čím se TechFides odlišuje od konkurence a kam směřujeme? Co stálo za zrodem naší společnosti a co je našemu CEO největší inspirací? Maty se nebál odpovědět na všechny tyto otázky.

Zaujal Tě náš tým?

Tým TechFides má jasné vize a cíle. Přidej se k nám a buď u toho, jak rosteme. Vytvoř společně s námi prostředí, kde se ti bude dobře pracovat.

Další info o tom proč je TechFides místo šité vývojářům na míru, se dočteš v našem článku proč do TF.. Anebo se rovnou podívej na otevřené pozice a napiš nám, rádi tě poznáme.