Trainee program TechFides 🌱

Talentované vývojáře rozvíjíme 🚀

Pracujeme na větších webových aplikacích a moderních informačních systémech. Abychom mohli růst a dělat naši práci dobře, musíme mít v týmu odborníky na jednotlivé technologie. Kromě už hotových vývojářů, kteří k nám přicházejí – pokud už máš nějaký ten rok za sebou, dej nám o sobě rovnou vědět – máme také vytvořený speciální trainee program.


V čem náš trainee program spočívá? 💆‍♂️

Pro uchazeče o trainee program máme připraveno kompletní zadání webové aplikace. Zadání do detailu popisuje, jak má aplikace fungovat a co má dělat. Jedná se o malou aplikaci, která je navržena tak, aby si vývojář osvojil ty nejdůležitější prvky pro vývoj webových aplikací. V rámci trainee programu si vývojář projde vytvářením technických návrhů dané aplikace, samotným vývojem a testováním.

 

Kdo se může do trainee programu přihlásit? 🙋‍♂️

Účast trainee programu dotujeme a zároveň věnujeme účastníkům programu mnoho energie. Proto každým rokem do trainee programu pustíme pouze jednotky vývojářů. Typickým uchazečem o trainee program je absolvent IT školy bez praxe nebo vývojář s praxí, který již pracoval v jiných technologiích a rád by se zorientoval v technologiích webových aplikací.

 

Jak trainee program probíhá? ☀️

Ve chvíli, kdy náš CTO schválí účast daného kandidáta na trainee programu, dostává účastník k dispozici svého projektového manažera a mentora. Projektový manažer provádí daného vývojáře celým projektem a pomáhá vývojáři s prací v týmu. Mentorem je pak seniorní vývojář z našeho týmu – zkušený odborník, který účastníka vede po technické stránce a pomáhá nalézat cestu ven ze slepých uliček. Projekt má své milníky, které vývojář postupně plní. Náš trainee program je poměrně intenzivní a trvá jeden měsíc.

 

Naše postřehy 💡

Účastníky trainee programu vybíráme pečlivě, abychom dokázali vybrané účastníky trainee programem úspěšně provést. Je neuvěřitelně zásadní, aby byl uchazeč o trainee program odhodlaný a motivovaný se učit novým věcem, pouze talent nestačí. Juniorním programátorům chybí praxe, ale jejich nadšení pro věc dokáže nabudit celý tým. Naším trainee programem již prošlo úspěšně několik vývojářů a jsme na ně patřičně hrdí. Cítíme jako naši společenskou odpovědnost se věnovat i začínajícím vývojářů a také do budoucna budeme náš trainee program rozšiřovat a zlepšovat.

 

Chceš to zkusit? 💪

Dej nám o sobě vědět. Jsme připraveni vést začínající vývojáře. Máme spoustu dalších nástrojů, které navazují na trainee program, a které budou rozvíjet Tvé vývojářské schopnosti. Dokonce, pokud budeš chtít, pomůžeme Ti vypilovat také Tvé soft-skills.

 

Neváhej a přihlaš se 👍

Moc rádi Tě poznáme. Kontakt na Tebe a nějaké info o Tobě nám můžeš také poslat na emailovou adresu chcidotymu@techfides.cz

 

➡️ Kam dál ⬇️

Jak vypadá program Trainee z pohledu vývojáře si můžeš přečíst v rozhovoru s jeho absolventem.

Mimochodem máme nyní otevřeny vývojářské pozice – aktuální přehled najdeš tady.  

Přečíst si můžeš také něco více o našem prostředí tady.

Zaujal tě náš tým?

Rádi se s Tebou osobně a nezávazně setkáme, napiš nám – pošli nám, co umíš a co bys rád u nás dělal na email chcidotymu@techfides.cz

Další info o TechFides se dočteš třeba v rozhovoru s našimi zakladateli. Nebo se rovnou podívej na otevřené pozice a napiš nám, rádi Tě poznáme.