Rozhovor s Jardou, absolventem Trainee TechFides 🌱

Trainee program TechFides

Pracujeme na rozsáhlejších aplikacích, což vyžaduje, aby členové našeho týmu byli velmi šikovní a v daných technologiích jako doma. Rádi dáváme příležitost také začínajícím talentům. Jarda se stal naší plnohodnotnou posilou vývojářského týmu TechFides – úspěšně prošel Trainee programem!  Jak u nás Trainee program probíhá a jaké má dojmy jeho úspěšný absolvent, se dozvíš dále.

Jak program probíhal?

Bylo to náročné. Musel jsem se naučit pracovní postupy, které jsem nikdy předtím nedělal. I prezentace milníků pro mě byla nová zkušenost.

Co Tě na trainee programu bavilo?

Líbilo se mi, že jsem si prošel celým vývojovým procesem, vyzkoušel si nové technologie a postupy práce. Určitě to byla zajímavá zkušenost.

Ty jsi uspěl 😊 Na čem pracuješ nyní?

V současnosti s týmem pracuji na komplexním systému, který slouží pro prodej a skladové hospodářství. K tomu systému, který běží v elektronu vyvíjíme i e-shop. Je to jeden z největších systémů, na kterém jsem kdy pracoval. Vyzkoušel jsem si na něm spoustu zajímavých technologií jako je práce s EET a platební bránou.

V čem programuješ?

Backend v Node.js a frontend ve Vue.js. S těmito technologiemi jsem se poprvé setkal až v TechFides. Jsem s nimi velmi spokojený, ještě bych se rád naučil React.js a .NET Core.

Doporučil bys trainee absolventům VŠ?

Určitě. Je to sice náročné a vyčerpávající, ale člověk se toho hrozně moc naučí a pochopí, jak vlastně funguje celý vývoj softwaru.

Jak se ti líbí v TechFides?

Líbí 😊 Je pěkné, jak se firma stará o své zaměstnance a podporuje je ve vzdělávání.

Víme, že jsi v práci každý den jako první. Nemáš doporučení, jak se stát ranním ptáčetem?

Na to asi funguje jen jedno – chodit brzo spát   Nic jiného mi nezabírá.

A co vůbec kolektiv v TF?

Kolektiv je super, rád s lidmi z TechFides trávím i svůj volný čas. Byl jsem překvapený, jak jsou všichni ochotní a nápomocní.

PS: více o programu pro začínající vývojáře popisuje článek Trainee program TechFides.

Neváhej a přihlaš se 👍
Moc rádi Tě poznáme. Kontakt na Tebe a nějaké info o Tobě nám můžeš také poslat na emailovou adresu chcidotymu@techfides.cz.

➡️ Kam dál ⬇️
Poznej nás blíže. Rádi Tě poznáme a kdoví, třeba navážeme spolupráci – máme nyní otevřeny vývojářské pozice – aktuální přehled najdeš tady.  

Přečíst si můžeš také něco více o našem prostředí tady.

Interested in our team?

We would be happy to meet you personally and without obligation, write to us - send us what you can do and what you would like to do with us by email chcidotymu@techfides.cz

You can read more about TechFides in an interview with our founders. Or you might as well take a look at open positions and drop us a line, we'd love to meet you.